Pagrindinis -> Taip gyvename -> 2a ir 3a klasės - edukacinėje programoje ,,Etno kilimo raštuose gamta, tautosaka, aprėdai".

2017 m. lapkričio mėn. 2a ir 3a klasių mokiniai dalyvavo edukacinėje programoje ,,Etno kilimo raštuose gamta, tautosaka, aprėdai", kuri vyko Biržų miesto J. Bielinio viešosios  bibliotekos vaikų skyriuje.

Bibliotekos darbuotojos  Aušrelė ir Odeta supažindino vaikus su interaktyviu Aukštaitijos žemėlapiu, kuriuo galima keliauti planšečių ar išmaniųjų telefonų pagalba.

Čia mokiniai susipažino su Aukštaitijos regiono tautosaka: išgirdo pasakojimą apie įspūdingus gamtos darinius - karstines įgriuvas, legendą apie Karvės olą; minė mįsles apie karvutę; klausėsi garsų pamėgdžiojimų, užkalbėjimų, būrimų;  dirbdami grupėse, sudėjo patarles; klausėsi lietuvių liaudies pasakos ,,Sigutė"; juostose užkodavo savo vardus; sudėliojo Aukštaitijos regiono tautinius kostiumus. Svetingos bibliotekininkės apdovanojo mokinukus diplomu, disku ir užduotimis - nuspalvinti Sigutės drabužius tautiniais motyvais.

Šioje edukacinėje programoje susipynė lietuvių k., pasaulio pažinimo  ir dailės bei technologijų pamokos.

2a klasės mokytoja Nida Jakutienė

2a etno1_m 2a etno2_m 2a etno3_m 2a etno4_m