Pagrindinis -> Taip gyvename -> 2a klasės vakaronė ,,Rudenėlio spalvos"

2a klasės vakaronė ,,Rudenėlio spalvos"

Lapkričio 16 d. 2a klasės mokiniai su tėveliais, seneliais, broliais, sesėmis rinkosi į vakaronę ,,Rudenėlio spalvos". Įėjimas - vienas vaisius.

Antrokai šiai šventei ruošėsi iš anksto: pasigamino kvietimus, nusilipdė iš molio žvakides. Žvakių šviesos apšviestoje  klasėje svečiai nekantriai laukė vakaronės pradžios. Linksmas mokinukų traukinukas, vadovaujamas muzikos mokytojos Jolantos, su skambia daina įriedėjo į klasę. Prasidėjo vakaronė. Antrokai vaidino eiliuotą pasakėlę ,,Dėdė Derlius atkeliavo", dainavo daineles apie rudenėlio pokštus. Kaip smagiai kartu su vaikais šoko visi susirinkę!

Po to vakarojantys pasidalijo į keturias komandas: ,,Vaisiai", ,,Daržovės", ,,Uogos" ir ,,Grybai". Prasidėjo mįslių apie rudens gėrybes konkursas.

Vienai komandai sekėsi geriau, kitos - truputį atsiliko, mažiau surinko taškų, bet laimėjo draugystė. Antra užduotis buvo sudėtingesnė. ,,Uogos" tapo dailininkais ir piešė paveikslą apie rudenį. ,,Grybai" tapo poetais ir sukūrė eilėraštį ,,Ruduo". ,,Daržovės" virto aktoriais, sunkiai dirbo ir pastatė spektaklį apie tai, kaip seneliai užaugino labai didelę morką ir negalėjo jos išrauti, tad pasikvietė į pagalbą miško žvėrelius. ,,Vaisiai" iš suneštų rudens gėrybių spėjo paruošti vaisių mišrainę ir pavaišinti visus susirinkusius.

Vakaro pabaigoje trys mergaitės, gimusios  rudenį, nuoširdžiai buvo pasveikintos  gimimo dienos proga . Laikas prabėgo labai greitai. ,,Smagus vakaras! Trupučiuką nuo visokio lėkimo minutei atsipūsti. Labai gražu buvo žiūrėti - šurmulys šurmulyje - visi įsijautę, užsiėmę", - apibendrino Huberto mama.

Linksmai išlydėję rudenį, nekantriai lauksime žiemos ir naujų susitikimų.

2a klasės mokytoja Nida Jakutienė

2a vakarone1_m 2a vakarone2_m 2a vakarone3_m 2a vakarone4_m 2a vakarone5_m 2a vakarone6_m