Pagrindinis -> Taip gyvename -> Projekto „Sveikatos ekspresas“ renginiai

Projekto „Sveikatos ekspresas“ renginiai

Lapkričio mėnesį Mokykloje buvo įgyvendinamas projektas „Sveikatos ekspresas“, kuris buvo finansuojamas visuomenės sveikatos rėmimo specialiosios programos lėšomis. Šiame projekte dalyvavo visi pradinių klasių mokiniai, kurie kartu su mokytojomis paminėjo Tarptautinę Tolerancijos dieną. Šių metų Tolerancijos dienos simbolis – rankos. Idėjos esmė – žmogaus rankomis daromi geri ir blogi darbai. Rankos kuria ir griauna. Su vaikais buvo kalbama apie šio žodžio reikšmę ir svarbą.

2b klasė pasikvietė į klasės valandėlę socialinę pedagogę, su mokiniais buvo kalbama apie tai kaip galima padėti neįgaliesiems, su kokiom problemom susiduria vaikai pabėgėliai. Kadangi Mokyklos simbolis yra pelėda, vaikai, iš nupieštų  ant spalvoto popieriaus rankų, pagamino pelėdų plakatus. Šiais plakatais buvo papuoštos pradinukų klasės.

5-6a klasių mokiniai taip pat tapo aktyviais šio projekto dalyviais ir kartu su kūno kultūros mokytojais I. Arlikevičiene ir V. Varza surengė estafečių sportines varžybas. Tai pat mokiniai kūno kultūros pamokų metu galės atlikti įvairius pratimus su kamuoliais, kurie buvo įsigyti šio projekto lėšomis.

Ačiū visiems projekto dalyviams už pagalbą, geranoriškumą, idėjas ir nuoširdų darbą.

Mokyklos socialinė pedagogė  Ina

collage-2017-11 M collage2 m