Pagrindinis -> Taip gyvename -> Viešnagė Biržų miškų urėdijoje ir Užušilių poilsiavietėje

Viešnagė Biržų miškų urėdijoje ir Užušilių poilsiavietėje

Lapkričio 23 d. 2 b ir 3 a klasių mokiniai vyko į Biržų miškų urėdiją.

Šiai išvykai vaikai ruošėsi iš anksto: išmoko daineles ir eilėraščius apie medžius ir gyvūnus, piešė piešinius tema „Kaip atrodo miškininkas“. Kiekvienas paruošė po dovanėlę miško žvėreliams - kas morką ar obuolį, kas burokėlį, bulvę ar kopūstą... Kai kas net karolius iš obuolių ir morkų suvėrė. Jau ateina žiema, apsninga, žvėreliams badas, todėl reikia padėti mūsų miško draugams.

Prie urėdijos pasitiko Nijolė Gaudiešienė ir Alvidas Kurklietis. Jų lydimi nuvažiavome į Užušilių poilsiavietę. Čia jau degė laužas ir mūsų laukė miškininkai.

Miškas pasitiko lengvu sniegeliu. Papuošėme eglutę ir atidavėme žvėreliams gausias dovanas.

Vyriausiasis inžinierius Alvidas Kurklietis papasakojo apie miškininkų gyvenimą, darbus, surengė viktoriną. Vaikai atliko praktinę užduotį - rankiniu pjūklu bandė nupjauti medį, apibėgo pažintinį miško taką. Visi gavo prizus ir buvo vaišinami ant laužo keptomis dešrelėmis.

Atsidėkodami mokiniai parodė paruoštą programėlę apie mišką, šoko, dainavo ir šildėsi prie laužo.

Išvyka praturtino naujomis žiniomis ir patirtimis.

Mokytojos B. Sajienė, V. Šeškienė

2017miskas1 m 2017miskas2 m 2017miškas3 m 2017miškas4 m 2017miškas5 m