Pagrindinis -> Taip gyvename -> Šiaurės šalių bibliotekų savaitė mokyklos bibliotekoje

Šiaurės šalių bibliotekų savaitė mokyklos bibliotekoje

Lapkričio 13-17 dienomis „Atžalyno“ bibliotekos skaitykloje vyko Šiaurės šalių bibliotekų savaitės renginiai, kuriuose apsilankė 1, 2a, 2b, 3b, 4a, 4b klasių mokiniai.

Vaikams buvo pristatytas šių metų plakatas ir spaudinių paroda „Šiaurės salos“. Pirmokai paminėjo rašytojos A. Lindgren 110 gimimo metines, klausydamiesi knygos „Pepė Ilgakojinė“ ištraukos. Kitos klasės išklausė suomių rašytojo M. Kunno knygos „Lobių sala“ ištrauką.

Po knygų skaitymo pradinukai dalijosi įspūdžiais, aktyviai dalyvavo trumpoje viktorinoje, ieškojo Šiaurės Europos šalių atlase ir gaublyje, matavosi pirato kepurę, susidomėję vartė kitas M. Kunno ir A. Lindgren knygas, linksmai atliko kapitono Flinto mankštą.

Atsisveikindami renginių dalyviai pasižadėjo namuose nupiešti savo svajonių salas arba parašyti rašinėlį „Ką daryčiau, jei rasčiau lobį“.

Garsiniai skaitymai jaukioje žvakių šviesoje praskaidrino lietingus lapkričio dienas, o pirmieji darbai jau eksponuojami bibliotekos skaitykloje.

Bibliotekininkė R. Mikalauskienė

salos m salos1 m salos2 m salos3 m salos4 m salos5 m salos6 m salos7 m salos8 m salos9 m salos10 m salos11 m salos12 m salos13 m