Pagrindinis -> Taip gyvename -> Knygų Kalėdos

Knygų Kalėdos

KK2017

Kviečiame mokytojus, mokinius ir tėvelius dalyvauti Prezidentės paskelbtoje akcijoje „Knygų Kalėdos“ ir padovanoti mokyklos bibliotekai knygų, kurias galės skaityti visa „Atžalyno“ mokyklos bendruomenė.

Šių metų šūkis – DOVANOKIME KNYGŲ SAVO BIBLIOTEKAI!

Prašome  dovanoti naujas knygas arba geros būklės knygas išlestas ne ankščiau 2013 m.

Dovanojamas knygas prašome atnešti į biblioteką.

Akcija vyks iki sausio 12 dienos.

Daugiau informacijos apie akciją ir knygas rasite www.knygukaledos.lt ir socialinėje paskyroje „Facebook“ @knygukaledos arba teiraukitės mokyklos bibliotekininkės Renatos.

Pageidaujamų knygų sąrašas https://www.knygukaledos.lt/dovanokite-bibliotekoms/panevezio-apskritis/pageidaujamu-knygu-sarasas

AČIŪ!!!

Akcijos reklama mūsų mokykloje rūpinasi aštuntokės Mantė, Gabrielė ir Vestina. Per televizorių mokyklos fojė rodoma aštuntokės Mantės paruoštą skaidrių prezentacija, o Vestina su Gabriele aplankė visus pradinukus, pasakojo apie akcijos tikslus, ragino dovanoti knygas, linkėjo gražių švenčių ir linksmų atostogų.

Biblioteka laukia dovanų:)

astuntokes m