Pagrindinis -> Taip gyvename -> Literatūrinė viktorina „Šimtas knygų vaikams ir Lietuvai“

Literatūrinė viktorina „Šimtas knygų vaikams ir Lietuvai“

Vasario 14 d. mokyklos bibliotekos skaitykloje vyko literatūrinė viktorina. Tai buvo vienas iš daugelio mokyklos renginių, skirtų Lietuvos valstybės atkūrimo 100 - mečiui paminėti. Penktokai viktorinai ruošėsi iš anksto, skaitė knygas iš sąrašo „Šimtas knygų vaikams ir Lietuvai“, konsultavosi su savo lietuvių kalbos ir literatūros mokytoja A. Maciene.

Viktorinoje dalyvavo 4 komandos. Jos išsirinko savo kapitonus, sugalvojo pavadinimus ir susikaupusios atsakinėjo į skaidrėse pateiktas užduotis.

Buvo atsakyta į 65 įvairaus sudėtingumo klausimus. Po taškų skaičiavimo išaiškėjo nugalėtojų komanda: Liepa, Inga, Deimantė, Andrius ir Lauris. Visos komandos buvo apdovanotos saldžiomis dovanėlėmis, o nugalėtojai - padėkomis.

Dauguma mokinių savo atsiliepimuose teigiamai įvertino įvykusią viktoriną, džiaugėsi, kad per tokias pamokas, tarsi žaidžiant, mokytis linksmiau.

Bibliotekininkė Renata Mikalauskienė

viktorina 5_2_m viktorina 5_m