Pagrindinis -> Taip gyvename -> Nauji knygų draugai

Nauji knygų draugai

Kovo 16 d. pirmokai atvyko į mokyklos bibliotekos skaityklą. Vyko tradicinė šventė – „Įšventinimas“ į bibliotekos skaitytojus. Ji vyko jau 16 kartą . Šiai šventei vaikai ruošėsi iš anksto. Padėdami mokytojos Dalės išmoko raiškiai ir sklandžiai skaityti mažųjų skaitytojų labai mėgiamą  Vytės Nemunėlio poemą „Meškiukas Rudnosiukas“.

Bibliotekininkė Renata demonstravo skaidres su iliustracijomis, o  vaikai skaitė po keletą posmelių. Ir skaitovams, ir klausytojams buvo smagu atsakinėti į bibliotekininkės pateiktus klausimus apie simpatišką meškiuką pirmoką. Po to vyko trumpas pokalbis apie tai, ką galima veikti bibliotekoje ir kaip joje reikia elgtis. Atėjo laikas  svarbiausiam renginio momentui. Pirmokai iškilmingai kartojo  priesaikos žodžius, žadėjo būti gerais skaitytojais, skaityti knygas ir jas saugoti.

Buvo smagu matyti tokį didelį būrį skaitytojų. Vieni iš jų į mokyklą atėjo jau mokėdami visas raides ar net skaityti, kiti - visą pusmetį kantriai mokėsi.

Linkime mažiems knygų bičiuliams kuo dažniau draugauti su knyga, patirti savarankiško skaitymo džiaugsmą.

Bibliotekininkė Renata Mikalauskienė

Mokytoja Dalė Kantaravičienė