Pagrindinis -> Taip gyvename -> Pirmokai bibliotekoje

Pirmokai bibliotekoje

Gegužės 25d. pirmokai lankėsi Biržų rajono savivaldybės J. Bielinio viešosios bibliotekos vaikų literatūros skyriuje. Juos pasitiko darbuotojos Odeta, Aušrelė ir Ina.

Vaikai sužinojo, kad šiame skyriuje knygos sudėtos pagal abėcėlę, jų yra net 14000, per metus apsilanko apie 600 mažųjų skaitytojų. Pamatė, kaip išduodamos knygos skaitytojams į namus. Apžiūrėjo vaikų keramikos darbų parodą. Labai džiaugėsi, kai pamatė klasės draugės Godos darbelį.

Įdomiausia buvo skaitykloje, kur pirmokai pamatė, kokia didžiulė knygų  įvairovė. Tai maudynių knygelės patiems mažiausiems, su atveriamais paveikslėliais, žaislinės, kai paspaudus mygtuką galima klausytis įvairių garsų, dainelių.

Berniukai vartė knygas apie lėktuvus, traukinius, kosmosą. Mergaitės – apie madą, profesijas, magiškus triukus. Smagu buvo pamatyti pačias naujausias knygas. Ypač sudomino interaktyvios (papildytos realybe) knygos.

Pirmokai jau moka skaityti ir žino, kad knyga - geriausias draugas. Ne vienas pažadėjo vasarą apsilankyti bibliotekoje.

Mokytoja Dalė Kantaravičienė

pirm bibl1_m pirm bibl2_m pirm bibl3_m pirm bibl4_m