Pagrindinis -> Taip gyvename -> Tolerancijos diena su Tolerancijos raktu ir gatvės šokių ritmu

Tolerancijos diena su Tolerancijos raktu ir gatvės šokių ritmu

Tarptautinė istorinio teisingumo komisija  kasmet inicijuoja Tarptautinę Tolerancijos dienos – lapkričio 16-osios paminėjimą Lietuvoje.

Šią dieną paminėjome su Tolerancijos raktu. Pilietinės iniciatyvos idėja RAKTAS – puikiai tinka atrakinti žmonių mintims, širdžiai, jausmams ir įsileisti į savo minčių ir širdies labirintą šalia esantį kitokį žmogų ne tik savo išvaizda, bet ir kitokių pažiūrų, išpažįstančių kitą religiją.

Tolerancijos dienos minėjimo renginiuose dalyvavo visi mokyklos mokiniai. Išvakarėse devintokai ir jų auklėtoja Kristina mokyklos darbuotojams dovanojo dekoruotus raktelius su užrašu : Tolerancija yra didelės stiprybės ženklas". Jaunesnieji – su mokytojomis aptarė nepakantumo, netolerancijos atvejus mokykloje, klasėje. Iš popieriaus, kartono gamino įvairius raktus, kuriais papuošė mokyklos erdves. Vyresnieji - per istorijos, etikos, pilietiškumo pagrindų, kalbų pamokas analizavo tolerancijos / netolerancijos temą: kaip nuo žodžių gali būti pereinama prie darbų. Per dailės ir technologijų pamokas mokiniai, konsultuojant dailės, technologijų mokytojams pagamino stilizuotą Tolerancijos medį, kurį papuošė įvairiais raktais. Medis papuošė mokyklos erdves.

Šokio mokytojos iniciatyva, ilgųjų pertraukų metu, aktų salėje antrų - penktų klasių mokiniai šoko ir rodė savo geriausius gatvės šokio judesius. Mokiniai, susibūrę į draugišką ratą, išreiškė pagarbą bei toleranciją vienas kitam.

Dėkojame visiems už idejas, veiklas, aktyvų dalyvavimą, gerą nuotaiką. Tikimės, kad šios iniciatyvos pasiekė tikslą – iš širdies į širdį.

Mokyklos informacija

Raktas 2018_m Raktas 2018_2_m Raktas 2018_3_m Raktas 2018_4_m Raktas 2018_5_m Raktas 2018_6_m Raktas 2018_7_m Raktas 2018_8_m