Pagrindinis -> Taip gyvename -> Penktokai vykdė trumpalaikį projektą „Tarp svajonių ir tikrovės“

Penktokai vykdė trumpalaikį projektą „Tarp svajonių ir tikrovės“

2018 m. lapkričio 12-16 dienomis Biržų „Atžalyno“ pagrindinėje mokykloje vyko Karjeros savaitė. 5a ir 5b klasių mokiniai aktyviai įsijungė į mokykloje organizuojamus renginius. Kartu su ugdymo karjerai koordinatore Nijole Jurkoniene vykdė trumpalaikį karjeros planavimo projektą „Tarp svajonių ir tikrovės“.

Norėdami nustatyti, kiek  mokyklos bendruomenės narių dirba pagal vaikystėje svajotą profesiją, ir išsiaiškinti, kokią profesiją pasirinktų, jeigu reikėtų keisti darbą, atliko tyrimą, panaudodami apklausos metodą – anoniminę anketinę apklausą. Susiskirstę į komandas, atliko užduotis: vieni dalijo anketas, kiti apdorojo duomenis, treti rinko medžiagą, kūrė stendinį pranešimą. Visiems sekėsi puikiai. Su gautais tyrimo duomenimis supažindino mokyklos bendruomenę.

Nuoširdžiai dėkojame auklėtojoms Justinai Bukienei, Akvilei Griciūnienei, mokytojui Mantui Krisiukėnui, 10 kl. mokiniams Domui Morkūnui ir Gabrieliui Ratkevičiui, talkinusiems rengiant projektą.

Ugdymo karjerai koordinatorė Nijolė Jurkonienė

karjera1 m karjera2 m stendas m stendas 5b_m stendas 5a_m