Pagrindinis -> Taip gyvename -> Snaigės žygis

Snaigės žygis

Vasario 2 d. 5a klasės mokiniai kartu su auklėtoja ir tėveliais rinkosi prie Širvėnos ežero dalyvauti Snaigės žygyje, kurį organizavo Biržų Kūno kultūros ir sporto centras. Kai kuriems mokiniams šis žygis lygumų slidėmis buvo tikras iššūkis – ant slidžių teko stovėti pirmą kartą. Palaikomi tėvelių, visi penktokai trąsą ant Širvėnos ežero sėkmingai įveikė ir buvo apdovanoti medaliais.

Po žygio atžalyniečiai aktyviai dalyvavo smagiose rungtyse, laimėjo prizines vietas, vaišinosi šaulių išvirta koše bei arbata. Už gausiausią dalyvių skaičių „Atžalyno“  komanda gavo skanų prizą – dėžę bandelių.

„Atžalynas“ skatina mokinius dalyvauti įvairiuose sveikatą stiprinančiuose renginiuose mokykloje ir už jos ribų.

5a klasės auklėtoja Justina Bukienė

19 snaiges_zygis1_m 19 snaiges_zygis2_m 19 snaiges_zygis3_m 19 snaiges_zygis4_m 19 snaiges_zygis5_m 19 snaiges_zygis6_m 19 snaiges_zygis7_m 19 snaiges_zygis8_m Sveikata svetainei_m