Pedagogai abecelės tvarka
Pavardė, vardas |
Kvalifikacija |
Arlikevičienė Inga |
fizinio ugdymo ir geografijos vyresnioji mokytoja |
Baltušienė Regina |
vokiečių kalbos mokytoja metodininkė |
Bėliakienė Zita |
pradinių klasių mokytoja |
Briedienė Rima |
dailės mokytoja metodininkė |
Budrienė Laura |
spec.pedagogė |
Butienė Virginija |
fizikos vyresnioji mokytoja |
Butkevičius Vaidotas |
direktorius, biologijos mokytojas |
Butkevičienė Rima |
gamtos ir žmogaus vyresnioji mokytoja |
Čimaškienė Birutė |
anglų kalbos vyresnioji mokytoja |
Dagytė Asta |
psichologė |
Deržinauskienė Stanislova |
chemijos mokytoja, biologijos vyresnioji mokytoja |
Einorienė Gita |
pradinių klasių mokytoja |
Gabriūnė Julita |
lietuvių kalbos ir literatūros vyresnioji mokytoja |
Griciūnienė Akvilė |
anglų kalbos vyresnioji mokytoja |
Jakutienė Nida |
pradinių klasių vyresnioji mokytoja |
Jurkonienė Nijolė |
spec.pedagogė |
Kantaravičienė Dalė |
pradinių klasių vyresnioji mokytoja |
Klevienė Asta |
pradinių klasių mokytoja metodininkė |
Kučinskienė Rima |
rusų kalbos vyresnioji mokytoja |
Lansbergienė Veronika |
choreografijos vyresnioji mokytoja |
Mačys Gintaras |
technologijų vyresnysis mokytojas |
Manikienė Kristina |
fizinio ugdymo mokytoja metodininkė |
Mikoliūnas Rimantas |
istorijos vyresnysis mokytojas |
Nakčerienė Dijana |
matematikos mokytoja metodininkė |
Paplauskienė Asta |
informacinių technologijų mokytoja |
Petronienė Vitalija |
fizikos mokytoja |
Petrulionienė Ledrūna |
direktorės pavaduotoja ugdymui |
Račkauskas Egidijus |
direktoriaus pavaduotojas ūkio reikalams, technologijų vyresnysis mokytojas |
Simonavičienė Neringa |
lietuvių kalbos ir literatūros mokytoja metodininkė |
Svirskienė Loreta |
muzikos vyresnioji mokytoja, technologijų mokytoja |
Šeškienė Virgutė |
pradinių klasių vyresnioji mokytoja |
Šimienė Daiva |
pradinių klasių vyresnioji mokytoja |
Trečiokienė Sandra |
anglų kalbos vyresnioji mokytoja |
Trečiokienė Nijolė |
pradinių klasių vyresnioji mokytoja |
Unglinskienė Danguolė |
vyresnioji specialioji pedagogė, logopedė |
Undzėnienė Ina |
matematikos vyresnioji mokytoja |
Undzėnė Ligita |
logopedė |
Vasiljeva Nijolė |
katalikų tikybos mokytoja |
Vasiliūnienė Jolanta |
muzikos mokytoja metodininkė |
Viduolis Audris |
fizinio ugdymo mokytojas ekspertas |
Zinkevičienė Inga |
vyresnioji socialinė pedagogė |
Žiulpaitė Dalia |
geografijos mokytoja, rusų kabos vyresnioji mokytoja |