Pagrindinis

Edukacinė veikla Biržų „Saulės“ gimnazijoje

Kovo 29 d. 1a klasės mokiniai keliavo į Biržų „Saulės“ gimnaziją ir dalyvavo edukacinėje veikloje ,,Medžio graviravimas lazeriu“. Informatikos mokytojai Ernestas ir Dalius šiltai ir nuotaikingai pasitiko vaikus bei vaizdžiai įrodė, kad medžio graviravimas savo galimybėmis yra beribis ir galima išgauti neįtikėtinai sudėtingus vaizdus. Pirmokai apžiūrėjo jau pagamintus žaisliukus ir dėliones, susidomėję klausėsi ir stebėjo procesą, kuriame naudojamas sufokusuotas didelio galingumo lazerio spindulys, kuris gali graviruoti ne tik labai greitai, bet ir išties kokybiškai.

Graviravimo eiga valdoma kompiuteriu, tai leidžia perteikti norimų skaitmeninių formatų vaizdus, galima perkelti net pačius smulkiausius raštus ant medinio paviršiaus, ir kiekvienas daiktas tampa itin originalus, o dovana išskirtinė. Pasirodo, tai vienas populiariausių ir lengviausiai naudojamų medžio graviravimo būdų, kur galima pasigaminti vienetinę originalią dovanėlę. Tad gavę paruoštukus, mokiniai ėmėsi darbo – sudėlioti ir nuspalvinti Velykinį Zuikį. Rezultatas pranoko lūkesčius! Kiekvienas džiaugėsi išskirtine dovanėle, kurią jau žinojo, kam padovanos.

1a klasės mokytoja V. Šeškienė

collage grav1_m collage grav2_m