Pagrindinis -> Taip gyvename -> Pažintinė, profesinio orientavimo išvyka į Biržų aeroklubą

Pažintinė, profesinio orientavimo išvyka į Biržų aeroklubą

Rugsėjo 7 dieną antros klasės mokiniams pasaulio pažinimo pamoka vyko Biržų aeroklube. Viršininkas ir mokymo instruktorius Darius Atkočiūnas papasakojo apie angare esančius lėktuvus, skraidyklę, sklandytuvus. Mokiniai sužinojo kuo pakeliami į orą sklandytuvai, kokiu oru, kokiame aukštyje ir kada geriausia skristi. Kiekvienam buvo įdomu pasėdėti lėktuve, sklandytuve.

Visi sužinojo nuo kelių metų prasideda sklandymo mokykla. Mokiniai pamatė geriausius sklandytuvus, paruoštus išvežimui į varžybas. Pamokos pabaigoje instruktorius pakvietė pažiūrėti kur ir kaip konstruojami aviamodeliukai, dalyvaujantys varžybose, įvairių švenčių metu. Klausimų ir atsakymų buvo labai daug.

Mokytojos Daiva ir Zita

collage aeroklubas_m collage aeroklubas2_m collage aeroklubas3_m collage aeroklubas4_m collage aeroklubas5_m