Pagrindinis

Šventiniai renginiai „Atžalyne“

Kovo 8 d. mokyklos bendruomenė minėjo ateinančią Kovo 11-ąją, Lietuvos nepriklausomybės atkūrimo dieną ir „Atžalyno“ vardo suteikimo 30-metį.

Šventinis renginys prasidėjo Lietuvos himno giedojimu. Visus susirinkusius į aktų salę pasveikino mokyklos direktorius Vaidotas Butkevičius. Labai gerai besimokantiems mokiniams įteikė padėkas. Visi susirinkusieji įdėmiai stebėjo buvusios mokinės Tomos sukurtą laidą „Klausimėlis“. Renginio vedėja mokytoja Jolantą pakvietė klasių atstovus dalyvauti linksmoje viktorinoje apie mokyklą.

Mokiniai surengė nuostabų koncertą „Dovana Lietuvai ir mano mokyklai“, bei linksmai šurmuliavo tradicinėje Kaziuko mugėje.

Dėkojame aktyviai dalyvavusiems ir prisidėjusiems prie gražios šventės.

Dalinamės šios dienos akimirkomis ir linkime linksmai švęsti Lietuvos nepriklausomybės dieną.

collage ko1_m collage ko3_m

collage ko4-m collage ko2_m  collage ko8_m

collage ko6_m collage ko7_m collage ko9_m collage ko10_m collage ko11_m collage ko12_m

collage ka1_m collage ka2_m collage ka3_m collage ka4_m collage ka5_m collage ka6_m