Pagrindinis -> Taip gyvename -> 2021 - 2022 mokslo metai
2021 - 2022 mokslo metai

Atžalynui - 60

El. paštas Spausdinti PDF

 Atžalyno istorija m

1 m 

2 m

2021-2022 mokslo metų užbaigtuvės

El. paštas Spausdinti PDF

Pagaliau po ilgos pertraukos visi kartu vėl galėjome linksmai atšvęsti mokslo metų užbaigtuves!


Birželio 7 dieną, pradinių klasių mokiniai vieni kitiems dovanojo linksmus ir originalius pasirodymus. Kaip visada šventės metu padėkomis buvo pagerbti labai gerai besimokantys ir įvairių olimpiadų bei konkursų prizininkai. Taip pat, direktorius Vaidotas Butkevičius paskelbė ir specialų prizą įteikė šauniausiam šių mokslo metų pradinukui –ketvirtokei Emilijai Vanagaitei.

 

Birželio 22 dieną su mokykla atsisveikino dešimtokai. Toliau jie savo mokslo ir profesinį kelią tęs kitose ugdymo įstaigose. Dešimtokus į paskutinę pamoką aktų salėje, kur jų laukė 5-9 klasių mokiniai, mokytojai ir tėveliai, atlydėjo būrelis pirmokų. Mažieji atžalyniečiai visiems priminė vaikystę ir dovanojo meninę kompoziciją. Savo auklėtiniams nuoširdžius palinkėjimus skyrė klasės auklėtoja Sandra Trečiokienė, sveikino mokyklos direktorius Vaidotas Butkevičius. Jis pasidžiaugė, kad šiemet skirtingai nei kitais metais, visi vyriausiosios klasės mokiniai nesunkiai susitvarkė su pagrindinio ugdymo žinių patikromis ir gavo pagrindinio ugdymo baigimo pažymėjimus. Atsisveikino žodžius visų dešimtokų vardu tarė Viktorija ir Gabija.

Kryptingo meninio (dailės) ugdymo programos baigimo pažymėjimų įteikimas

El. paštas Spausdinti PDF

2022 m. birželio mėnesį būrys „Atžalyno“ mokinių baigė kryptingo meninio (dailės) ugdymo programą. Pažymėjimai buvo įteikti 4 klasės mokiniams (I-II lygio) ir 8 klasės mokiniams (III-IV lygio).

Mantė Simonavičiūtė – respublikinio knygos ženklo konkurso laureatė

El. paštas Spausdinti PDF

Įprasmindamos jubiliejinius Vinco Krėvės metus – 140-ąsias lietuvių literatūros klasiko metines, Biržų „Atžalyno“ pagrindinės mokyklos mokinės – Mantė Simonavičiūtė, Smiltė Alonderytė, Miglė Fergizaitė ir Rugilė Rastenytė – dalyvavo nuo 2022 m. kovo 1 d. iki gegužės 1 d. vykusiame respublikiniame knygos ženklo konkurse „Ex libris.Vincui Krėvei – 140. Kaip žydėjimas liepų...“. Konkursą organizavo Vilniaus memorialinių muziejų direkcijos Vinco Krėvės-Mickevičiaus memorialinis butas-muziejus. Integruotos lietuvių kalbos ir dailės pamokos metu mokinės susipažino su garsiausio Dzūkijos krašto kūrėjo gyvenimu ir kūryba, skaitė padavimus „Daina apie „Arą“, „Milžinkapis“ (iš knygos „Dainavos šalies senų žmonių padavimai“), sužinojo, kad Krėvė buvo ne tik rašytojas, visuomeninės ir politinės veiklos dalyvis, bet ir maištininkas, prieštaringa asmenybė. Vėliau jaunosios kūrėjos per dailės pamoką bandė maištininko asmenybę ir jo kūrybą atskleisti per originalius mažosios grafikos kūrinius – ekslibrisus.

Paroda iš ciklo „Dovana mokyklai“

El. paštas Spausdinti PDF

             Dar viena autorinę parodą „Dovana mokyklai“ pristato 8 kl. mokinė Teresė Bukytė. „Proveržis“ - įvairiomis technikomis ir stiliais atliktų darbų ciklas.Puslapis 1 iš 25