Pagrindinis -> Taip gyvename -> 2023 - 2024 mokslo metai
2023 - 2024 mokslo metai

Mokinių protmūšis „Įveikime kartu“

El. paštas Spausdinti PDF
      Kovo 27 d. Biržų švietimo pagalbos tarnyboje įvyko 8-9/I gimnazijos klasių mokinių protmūšis „Įveikime kartu“, skirtas emocinės sveikatos stiprinimui bei patyčių prevencijai. Renginio metu susirungė „Aušros“, „Atžalyno“, Kaštonų pagrindinių mokyklų, „Saulės“ gimnazijos, Biržų technologijų ir verslo mokymo centro, „Aušros“ pagrindinės mokyklos Papilio pagrindinio ugdymo skyriaus komandos. Nugalėtojais tapo „Saulės“ gimnazijos atstovai, antrąją vietą iškovojo „Atžalyno“ pagrindinės mokyklos komanda, trečiąją vietą užėmė „Aušros“ pagrindinės mokyklos 8a klasės mokiniai. Renginio prizininkai bei dalyviai buvo apdovanoti Biržų švietimo pagalbos tarnybos įsteigtais prizais.
        Nuoširdžiai dėkojame visiems renginio dalyviams, svečiams ir mokinius rengusiems pedagogams!
                                                      Biržų Švietimo pagalbos tarnybos informacija

Pirmokai tapo mokyklos bibliotekos skaitytojais

El. paštas Spausdinti PDF

Kovo 27 ir 28 dienomis mokyklos bibliotekoje lankėsi 1a ir 1b klasės mokiniai. Šie vizitai ne buvo pirmi, bet šį kartą buvo ypatingi – pirmokai vis geriau skaito ir dabar užsuks ne tik į ekskursiją ar garsinius skaitymus, bet pradės skolintis knygutes namo savarankiškam skaitymui!

Bibliotekininkė pasveikino pirmokus, kurie stropiai tobulina savo skaitymo įgūdžius, priminė elgesio bibliotekoje taisykles ir perskaitė linksmą Vytės Nemunėlio eiliuotą pasaką „Meškiukas Rudnosiukas“. Pirmokai įdėmiai išklausė istoriją, aktyviai atsakinėjo į klausimus. Poema jiems labai patiko, nors buvo parašyta net prieš 85 metus. (Pirmąkart ji buvo išleista 1939 m. „Vyturio“ žurnale. Atskira knyga pirmąkart išėjo 1951 metais Niujorke). Jau daug kartų užaugo su šios poemos eilutėmis!

Sveikinimas

El. paštas Spausdinti PDF

       Su džiugesiu ir šviesa į duris beldžiasi pavasaris, kartu su gamtos atbudimu atnešdamas ir vieną gražiausių švenčių - Šv. Velykas. Tegul pavasario šiluma suteikia naujų jėgų kurti ir tobulėti. Skleiskime šilumą, dalinkimės meile, užkrėskime vieni kitus puikia nuotaika! Smagi polkos melodija, kuriai įvairiais perkusiniais instrumentais pritarė 4 b klasės mokiniai bei nuostabūs ir originalūs mokyklos mokinių darbeliai - tai sveikinimas mokytojams, tėveliams ir visiems  „Atžalyno” draugams. Linksmų Šv. Velykų

        Norint pamatyti  video sveikinimą spauskite ant nuorodos: https://www.youtube.com/watch?v=N29vJ9ZsbnU

434198537 2101151723591088_6010868236518928274_n

Dešimtokai svečiavosi Vabalninko Balio Sruogos gimnazijoje

El. paštas Spausdinti PDF

Biržų r. Vabalninko Balio Sruogos gimnazijos II g klasės mokiniai 2024 m. kovo mėn. 15 d. organizavo renginį „Dešimtokai renkasi gyvenimo kelią“, pakvietė į svečius Biržų „Atžalyno“ pagrindinės mokyklos 10 klasės mokinius.

Pasirašyta bendradarbiavimo sutartis

El. paštas Spausdinti PDF

TUM I atnaujintas_mazesnis379629337 1350687712490129_8587503484838286242_n


2024 m. kovo 27 d. Šiaulių Gegužių progimnazija, atstovaujama direktorės Silvijos Baranauskienės ir Biržų „Atžalyno“ pagrindinė mokykla, atstovaujama mokyklos direktoriaus Vaidoto Butkevičiaus pasirašė bendradarbiavimo sutartį. Sutarties tikslas – suvienyti ugdymo įstaigų pastangas naujoms idėjoms ir galimybėms gerinant ugdytinių pasiekimus, tobulinant ugdymo įstaigų vadybą.

Gegužių progimnazijoje didelis dėmesys skiriamas mokinių meniniam ugdymui. Nuo 2009 metų pradėta vykdyti neformaliojo vaikų ugdymo programa „Meno sodas“ . Nuo 2013 metų įkurtas formalųjį ugdymą papildantis pradinių klasių dailės skyrius.

Susitarta, kad mokyklos bendradarbiaus kultūrinio, meninio, technologinio bei sportinio ugdymo srityse. Pagal galimybes dalyvaus bendruose renginiuose, organizuos plenerus, varžybas, keisis parodomis.Puslapis 1 iš 28