Pagrindinis -> Taip gyvename -> 2018 - 2019 mokslo metai
2018 - 2019 mokslo metai

Karjeros savaitė

El. paštas Spausdinti PDF

Lapkričio 12–15 dienomis mokykloje vyko Karjeros savaitė, kurios tikslas – sudaryti sąlygas mokiniams ugdyti karjeros kompetencijas, suteikti galimybę susipažinti su įvairiomis profesijomis, planuoti būsimą karjerą, pažinti save, kelti tikslus ir teisingai pasirinkti.

Renginiai buvo skirti 5–10 klasių mokiniams. Jų metu moksleiviai susitiko su įvairių sričių specialistais, susipažino su jų darbu, dalyvavo įvairiuose praktiniuose užsiėmimuose.

Išvyka į Kazliškį

El. paštas Spausdinti PDF

2018 m. lapkričio 18 d. didelė Biržų 501 kuopos jaunųjų šaulių grupė, vadovaujama mokytojos Ingos Arlikevičienės lankėsi Kazliškio miestelyje. Tampa tradicija „Trispalvės žygiu" pagerbti vieno iš aštuonių partizanų vadų -  1949 m. vasario 16 d. Nepriklausomybės deklaracijos signatarų Vytauto Gužo - Kardo atminimą.

Penktokai vykdė trumpalaikį projektą „Tarp svajonių ir tikrovės“

El. paštas Spausdinti PDF

2018 m. lapkričio 12-16 dienomis Biržų „Atžalyno“ pagrindinėje mokykloje vyko Karjeros savaitė. 5a ir 5b klasių mokiniai aktyviai įsijungė į mokykloje organizuojamus renginius. Kartu su ugdymo karjerai koordinatore Nijole Jurkoniene vykdė trumpalaikį karjeros planavimo projektą „Tarp svajonių ir tikrovės“.

3a klasės mokiniai - Šiaurės šalių literatūros savaitės renginyje Biržų J. Bielinio bibliotekoje

El. paštas Spausdinti PDF

         Šiaurės šalių literatūros savaitė - tradicinis lapkričio mėnesio bibliotekų, esančiųjų Europos šiaurėje, renginys. Nuo 1995 metų, kada ji pirmą kartą buvo suorganizuota, jos pagrindinis uždavinys yra puoselėti garsinį skaitymą, šiaurietišką pasakojamąją tradiciją ir literatūrą. tradicinis lapkričio mėnesio bibliotekų, esančiųjų Europos šiaurėje, renginys. Nuo 1995 metų, kada ji pirmą kartą buvo suorganizuota, jos pagrindinis uždavinys yra puoselėti garsinį skaitymą, šiaurietišką pasakojamąją tradiciją ir literatūrą.

„Muzikos pamoka kitaip...“

El. paštas Spausdinti PDF

Lapkričio 15 d. į mokyklą atvyko grupės „Afrikos būgnai“ atlikėjai, kurie vedė netradicinę muzikos pamoką. Mokiniai susipažino su Vakarų Afrikos djembe būgnais.Puslapis 1 iš 5