Pagrindinis -> Taip gyvename -> 2022 - 2023 mokslo metai
2022 - 2023 mokslo metai

,,Atžalyno" pradinukai - projekte ,,Olimpinis mėnuo 2022"

Jau ne pirmą kartą ,,Atžalyno" pradinukai dalyvauja projekte ,,Olimpinis mėnuo". Projektas tęsėsi beveik visą spalį.

6a ir 7a klasių mokinių pažintis su Pakruojo dvaro bei Pasvalio krašto nerašytomis istorijomis

Lapkričio 11 d. 6a ir 7a klasių mokiniai išvyko į ekskursiją. Pirmiausia apsilankėme didžiausiame Lietuvos dvare – Pakruojo palivarke. Vos atvykusius prie rūmų pasveikino Baronas ir pakvietė pabūti jo svečiais. Drauge su juo keliaudami iš salės į salę bei klausydamiesi pasakojimų, pažinome nepaprastą dvaro bei jo valdytojų baronų von der Roppų gyvenimą. Taip pat turėjome galimybę pasigėrėti dvaro aplinka. O ekskursijos pabaigoje Baronas nuvedė į išskirtinę vietą, kurioje apsilankius, ne vienam sukėlė per odą nubėgančius šiurpuliukus – vienintelį Lietuvoje Baudžiavos laikų bausmių muziejų.

Erasmus+ projekto "Count me in, teach me a word" trečiasis partnerių susitikime Komise (Sicilija, Italija)

2022 m. lapkričio 7-11 dienomis Biržų „Atžalyno” pagrindinės mokyklos mokytojų komanda dalyvavo programos Erasmus+ projekto "Count me in, teach me a word" trečiajame partnerių susitikime Komise, Italijoje. Čia susitikome su kitais projekto partneriais iš Turkijos, Graikijos bei Šiaurės Makedonijos. Projekto tikslas – mokyti vaikus užsienio kalbų naudojant žaidimus, ar žaidybinius elementus. Projektas ne tik padeda ugdytis, bet ir leidžia pažinti kitas tautas, jų kultūras bei susipažinti su kitų mokyklų bendruomenėmis. Mobilumas yra skirtas tik mokytojams.

Linksmasis penktadienis

Linksmųjų penktadienių idėja mokykloje labai sena. Tad nieko keista, kad  šių metų mokinių lyderių grupė atžalyniečius pakvietė linksmai pasitikti artėjančias rudens atostogas, t. y. visi norintys galėjo persikūnyti į vaiduokliškas būtybes. Per ilgąsias pertraukas aktų salėje persirengėliai smagiai žaidė ir šoko. Po pamokų vyko klasių vakarėliai.

Erasmus+ projekto 2020 -1-UK01-KA229-079241_2 – ,,Health is the beginning of everything“ dalyvių viešnagė Graikijoje.

2022 m. spalio 17-21 dienomis Biržų „Atžalyno“ pagrindinės mokyklos mokytojai vyko į trečią Erasmus + projekto ,,Health is the beginning of everything“ susitikimą Graikijoje. Vizito tikslas – ugdyti mokinių supratimą apie sportą, kaip pagrindinę aktyvaus laisvalaikio praleidimo formą, puoselėti fizinę sveikatą, sveikos mitybos principus bei pasidalinti gerąja patirtimi su projekto partneriais iš Turkijos, Jungtinės Karalystės ir Prancūzijos.