Pagrindinis -> Taip gyvename -> 2017 - 2018 mokslo metai
2017 - 2018 mokslo metai

Ketvirtokų edukacinė išvyka Šiauliuose

Gegužės 30 d. ketvirtokai vyko į Šiaulių „Rūtos“ saldainių fabriką. Susipažino su šokolado gamybos paslaptimis, gamino rankų darbo saldainius, žaidė interaktyvų žaidimą.

Fotografijos muziejuje susipažino su nuotraukų gamyba, apžiūrėjo ekspoziciją, pasižvalgė į miesto panoramą nuo muziejaus stogo, patys pasidarė po meninę nuotrauką.

Naktinė iškyla

Šiltą ir saulėtą penktadienį 6 a klasės mokiniai su tėveliais išvykome  į N.Radviliškyje esančią poilsiavietę. Ten mūsų jau laukė užkurtas laužas. Kibome į darbus ir mes: tėveliai įtraukė vaikus į palapinių statymą, mamytės rūpinosi maistu, ruošė vaišių stalą.

Iškylą pradėjome nuo klasės nominacijų teikimo, kurioms ruošėmės visą mėnesį: galvojome nominacijas, siūlėme kandidatus, pasirūpinome šmaikščiais prizais. Kol buvo skelbiami visi nominacijų savininkai, stovyklavietėje jau garavo ant laužo išvirta makaronų košė su mėsa. Pasistiprinus  laukė lobio paieškos. Jo ieškoti reikėjo pagal įvairiose vietose paliktas užuominas. Netrukus lobis buvo surastas.

Mokslo metų užbaigimo šventės antrose klasėse

Mokslo metų pabaigoje  antrokai surengė koncertus tėveliams, kurių metu parodė, kiek paaugo ir ką išmoko antroje klasėje.

Ketvirtokų atsisveikinimas su pirmąja mokytoja

4 a klasės paskutinė pamoka, skirta vaikystei, vasarai, Mamytei, Tėčiui, mokyklai, gimtajai kalbai, Lietuvai...

ketv m

Edukacinė išvyka į Dauguviečio parką

Gegužės 29 dieną 2a klasės mokiniai išsiruošė pėsčiomis į Dauguviečio parką. Jų laukė nelengvas išbandymas - ypač karšta diena. Apsiginklavę ištverme, kepurėmis nuo saulės, vandens buteliukais, antrokai gan lengvai pasiekė tikslą.