Pagrindinis -> Taip gyvename -> 2017 - 2018 mokslo metai
2017 - 2018 mokslo metai

Projekto Erasmus + „Sportuokime, bendradarbiaukime ir mokykimės“ dalyvių susitikimas Čekijoje

El. paštas Spausdinti PDF

erasmus logo                 logo 3

„Atžalyno“ pagrindinėje mokykloje jau antrus metus vykdomas trišalis Erasmus+ strateginių partnerysčių projektas „Sportuokime, bendradarbiaukime ir mokykimės“ („Let‘s do sports, collaborate and educate“). Projekto partneriai – Rajec-Jestrebi (Čekijos respublika), Tvrdošin (Slovakija), Biržų rajono savivaldybės, Rajec-Jestrebi ir Tvrdošin gimnazijos, Biržų „Atžalyno“ pagrindinė mokykla ir po vieną sporto klubą iš kiekvienos šalies partnerės.

 Gegužės 28 – birželio 2 dienomis dalyvavome jau paskutiniame projekto etape – sporto stovykloje Čekijoje. Į stovyklą vyko 12 „Atžalyno“ aštuntokų, juos lydintys mokytojai, savivaldybės bei sporto klubo atstovai.

Ketvirtokų edukacinė išvyka Šiauliuose

El. paštas Spausdinti PDF

                           Gegužės 30 d. ketvirtokai vyko į Šiaulių „Rūtos“ saldainių fabriką. Susipažino su šokolado gamybos paslaptimis, gamino rankų darbo saldainius, žaidė interaktyvų žaidimą.

                      Fotografijos muziejuje susipažino su nuotraukų gamyba, apžiūrėjo ekspoziciją, pasižvalgė į miesto panoramą nuo muziejaus stogo, patys pasidarė po meninę nuotrauką.

Naktinė iškyla

El. paštas Spausdinti PDF

                   Šiltą ir saulėtą penktadienį 6 a klasės mokiniai su tėveliais išvykome  į N.Radviliškyje esančią poilsiavietę. Ten mūsų jau laukė užkurtas laužas. Kibome į darbus ir mes: tėveliai įtraukė vaikus į palapinių statymą, mamytės rūpinosi maistu, ruošė vaišių stalą.

Iškylą pradėjome nuo klasės nominacijų teikimo, kurioms ruošėmės visą mėnesį: galvojome nominacijas, siūlėme kandidatus, pasirūpinome šmaikščiais prizais. Kol buvo skelbiami visi nominacijų savininkai, stovyklavietėje jau garavo ant laužo išvirta makaronų košė su mėsa. Pasistiprinus  laukė lobio paieškos. Jo ieškoti reikėjo pagal įvairiose vietose paliktas užuominas. Netrukus lobis buvo surastas.

Mokslo metų užbaigimo šventės antrose klasėse

El. paštas Spausdinti PDF

                     Mokslo metų pabaigoje  antrokai surengė koncertus tėveliams, kurių metu parodė, kiek paaugo ir ką išmoko antroje klasėje.

Ketvirtokų atsisveikinimas su pirmąja mokytoja

El. paštas Spausdinti PDF

4 a klasės paskutinė pamoka, skirta vaikystei, vasarai, Mamytei, Tėčiui, mokyklai, gimtajai kalbai, Lietuvai...

ketv mPuslapis 1 iš 25