Pagrindinis -> Taip gyvename
2017 - 2018 mokslo metai

Metų knygos rinkimai 2017 – antrokų mintys apie laimę

2017 m. lapkričio 29 d. 2a klasės mokiniai vyko į Biržų miesto J. Bielinio viešosios  bibliotekos vaikų skyrių į ,,Metų knygos rinkimai 2017" skaitymus.

Čia jų laukė bibliotekininkės Odeta ir Aušrelė, kurios priminė antrokams apie kiekvienais metais vykstančią akciją ,,Metų knygos rinkimai", kurios metu skaitytojai išrenka iš penkių ekspertų komisijos pasiūlytų knygų Metų knygas keturiose kategorijose: vaikų, paauglių, suaugusiųjų ir poezijos. Bibliotekininkė Odeta pristatė knygų vaikams penketuką, trumpai papasakodama apie kiekvieną iš jų.

Šiaurės šalių bibliotekų savaitė mokyklos bibliotekoje

Lapkričio 13-17 dienomis „Atžalyno“ bibliotekos skaitykloje vyko Šiaurės šalių bibliotekų savaitės renginiai, kuriuose apsilankė 1, 2a, 2b, 3b, 4a, 4b klasių mokiniai.

Viešnagė Biržų miškų urėdijoje ir Užušilių poilsiavietėje

Lapkričio 23 d. 2 b ir 3 a klasių mokiniai vyko į Biržų miškų urėdiją.

Šiai išvykai vaikai ruošėsi iš anksto: išmoko daineles ir eilėraščius apie medžius ir gyvūnus, piešė piešinius tema „Kaip atrodo miškininkas“. Kiekvienas paruošė po dovanėlę miško žvėreliams - kas morką ar obuolį, kas burokėlį, bulvę ar kopūstą... Kai kas net karolius iš obuolių ir morkų suvėrė. Jau ateina žiema, apsninga, žvėreliams badas, todėl reikia padėti mūsų miško draugams.

Kvadrato varžybos

Lapkričio 10 d. „Aušros“ pagrindinėje mokykloje vyko rajoninės kvadrato varžybos.

Profesinis orientavimas UAB „Tyla“

Lapkričio 16 dieną 8a klasės mokiniai apsilankė UAB „Tyla", kurioje gaminami mediniai namai, vasarnamiai, sodo nameliai, pirtys. Mums buvo pravesta ekskursija, buvo parodyta kaip vyksta darbas, kaip veikia įvairios staklės ir kiti įrenginiai. Pasižvalgėme medienos klijavimo ceche, medienos pjovimo ceche, langų-durų gaminimo ceche, staklių peilių galandimo ceche. Visos žaliavos yra importuojamos iš Rusijos, Suomijos, Švedijos.