Pagrindinis -> Taip gyvename -> 2015 - 2016 mokslo metai
2015 - 2016 mokslo metai

LŠS jaunųjų šaulių vasaros stovykla

Birželio 6 - 10 dienomis „Atžalyno" mokykloje vyko jaunųjų šaulių dieninė vasaros stovykla.

Į pasaulį pro Bitės akinius

Lietuvius nuo seno stebino ir žavėjo bičių darbštumas, santarvė, jų gyvenimo darna, gimimo ir mirties paslaptingumas. Todėl lietuviai bites labai gerbė, jas laikė nepaprastomis, šventomis. Prie bičių žmonės vengdavo bartis, keiktis, vieni kitus apkalbėti.

,,Atžalyno“ pagrindinės mokyklos 3b klasės mokiniai nuvyko į J. Bielinio biblioteką ir dalyvavo edukacinėje pamokėlėje ,,Žvelgiu į pasaulį pro Bitės akinius“. Užsiėmimas sužavėjus visus. Kiekvienas galėjo apsigyventi bičių namelyje, o kad į jį patekti reikėjo lįsti tuneliu. Namelyje buvo galima rasti įvairių užsiėmimų. Vieni žaidė, kiti skaitė, dėliojo dėliones.

Konkurso „Mano šeimos gydytojas“ laimėtojai Biržų rajone

Konkurso nugalėtoja Biržų rajone – Lauryna Bukytė,  „Atžalyno“ pagrindinė mokykla, 4a kl. (ligonių kasų specialusis prizas). Aktyviausia Biržų rajono klasė – „Atžalyno“ pagrindinės mokyklos 1a kl., mokytoja  Virgutė Šeškienė (Biržų krašto muziejaus „Sėla“ prizas – kvietimas dalyvauti pasirinktame muziejaus edukaciniame užsiėmime). Partnerių prizais pagal nominacijas apdovanoti Biržų rajono laimėtojai: Vaidas Karalius (už originalumą), „Kaštonų“ pagrindinė mokykla, 3a kl.; Augustė Navickaitė (už originalumą), „Aušros“ pagrindinė mokykla, 4a kl.; Emilija Mikalauskaitė (už originalumą), „Atžalyno“ pagrindinė mokykla, 2a kl.  –  Biržų turizmo informacijos centro prizai – kuprinė, atšvaitas, rašiklis ir informacinė knyga „Biržai“. Panevėžio TLK dėkoja visiems konkurso dalyviams. Visų laimėtojų – nugalėtojų ir prizininkų – darbus galima peržiūrėti čia

Talentingų merginų dovana mokyklai

Internetinio portalo selonija.lt straipsnis apie mūsų mokines ir mokytojasSelonija.lt

Mokslo metų pabaigtuvės

Prabėgo dar vieneri mokslo metai. Priešaky taip laukta vasara - mokiniams ir mokytojams užtarnautas laikas ilsėtis, keliauti, džiaugtis šio metų laiko teikiamais malonumais. Gegužės 31dieną prasidėjo 2015-2016 mokslo metų baigimo švenčių maratonas.