Pagrindinis

Sėkmė respublikiniame konkurse „Lietuvos herojai“

Biržų „Atžalyno“ pagrindinės mokyklos 5a klasės mokiniai G. Einorytė, A. Klanauskaitė, K. Strugovas, S. Udrėnaitė, R. Valaškevičius, M. Simanavičius, L. Meškauskas dalyvavo Respublikiniame Neformaliojo ir Bendrojo ugdymo įstaigų mokinių virtualiame piešinių konkurse-parodoje „Lietuvos herojai“, skirtoje Lietuvos valstybinėms šventėms: Vasario 16-ajai ir Kovo 11-ajai paminėti. Penktokai paruošė puikius kūrybinius darbus. L. Meškauskas tapo nugalėtoju 5-6 klasių tarpe. Mokiniams pasiruošti padėjo dailės mokytoja metodininkė R. Briedienė.

Konkurse-parodoje dalyvavo 45 ugdymo įstaigos. Virtualiai parodai buvo pateikta 215 darbų, kurie pristato ir atskleidžia mokinių žvilgsnį į skirtingų laikotarpių Lietuvos iškilias asmenybes.

Dėkojame penktokams ir dailės mokytojai!

collage Herojus1_m collage Herojus2_m collage Herojus3_m collage Herojus4_m