Pagrindinis -> Taip gyvename -> Erasmus+ projekto „Europe in S.H.A.P.E.“ vasario mėnesio veikla

Erasmus+ projekto „Europe in S.H.A.P.E.“ vasario mėnesio veikla

Vasario mėnesį mokiniai tęsė tarptautinio Erasmus+ projekto „Europe in S.H.A.P.E.„Mėlynųjų Zonų“ projektą ir siūlė idėjas, kurios galėtų „Atžalyno“ bendruomenei tapti sveikesnei ir geriau jaustis. Mokiniai, tėveliai ir mokytojai iš dešimties pasiūlytų idėjų atrinko penkias, o kovo mėnesį visi „Atžalyno“ bendruomenės nariai yra kviečiami prisijungti prie „Mėlynųjų Zonų“ iššūkio – pasirinkti vieną idėją (arba kelias) ir ją per kovo mėnesį įgyvendinti.

Šios projekto dalies tikslas – padrąsinti žmones keisti savo netikusius įpročius, pradedant nuo mažų pokyčių. Kviečiame visus prisijungti prie šio iššūkio ir pabandyti gyventi taip, kaip gyvena Mėlynųjų Zonų ilgaamžiai.

Projekto koordinatorė Justina Bukienė

plakatas MISIJA m