Pagrindinis -> Taip gyvename -> „Atžalyno“ pradinukai paminėjo poetės R. Skučaitės 90 m. jubiliejų

„Atžalyno“ pradinukai paminėjo poetės R. Skučaitės 90 m. jubiliejų

Š. m. spalio 27 d. poetei, dramaturgei, vertėjai, dainų tekstų autorei, Lietuvos nacionalinės kultūros ir meno premijos laureatei Ramutei Skučaitei sukako 90 metų. Su jos kūryba užaugo jau kelios kartos Lietuvos vaikų. Mylimos poetės jubiliejų „Atžalyno“ pradinukai paminėjo mokyklos bibliotekoje. Spalio 28-29 d. vyko garsiniai skaitymai, kuriuose dalyvavo visi 1- 4 klasių mokiniai.

Bibliotekininkė trumpai pristatė poetės biografiją, knygų parodėlę, skaitė eilėraščius. Vaikai žiūrėjo interviu su poete ištrauką, klausėsi R. Skučaitės sueiliuotos H.K.Anderseno pasakos „Bjaurusis ančiukas“ .

Renginio pabaigoje mokiniai buvo pakviesti išbandyti eiliavimo meno - trumpam tapo poetais, ieškančiais gražiausiai skambančių rimų. Pasirodo, tai ne taip ir lengva. Smagu, kad radome laiko poezijai, kuri poetės žodžiais: „.. ypač reikalinga vaikams, nes gydo mažylių sielas“.

collage skučaitė_m