Pagrindinis -> Taip gyvename -> Pirmokai tapo knygų bičiuliais

Pirmokai tapo knygų bičiuliais

Vasario 7-8 dienomis pirmų klasių mokiniai rinkosi mokyklos bibliotekoje į tradicinę knygų bičiulių šventę. Vaikai džiaugėsi savo pirmo pusmečio rezultatais. Mokykloje jie sužinojo ir išmoko daug naujų dalykų, bet svarbiausia- jie išmoko skaityti!

Bibliotekininkė pasveikino mažuosius skaitytojus ir perskaitė linksmą istoriją apie visame pasaulyje žinomą Pepę Ilgakojinę. Pepė yra gera, išdykusia mergaitė, neįtikėtinai stipri, savarankiška ir labai draugiška. Po to vaikai dalyvavo viktorinoje „Ar pažįsti Pepę Ilgakojinę?“. Pavyko atsakyti į visus klausimus, nes Pepės ir jos draugų nuotykiai visiems labai patiko. Svarbiausias šventės akcentas buvo knygų bičiulių priesaika. Pirmokai atsistojo ir iškilmingai prisidėję ranką prie širdies pasižadėjo skaityti, mylėti ir saugoti knygas.

Vėliau, pasiskirstę grupėmis dėliojo Pepės dėliones, dalinosi įspūdžiais ir skolinosi patikusias knygas namo.

Linkime, kad knygos atneštų į jų gyvenimą daug smagių akimirkų.

collage biciuliai1_m collage biciuliai2_m