Pagrindinis -> Taip gyvename -> Susitikimas su rašytoja ir dailininke Sigute Ach

Susitikimas su rašytoja ir dailininke Sigute Ach

4a klasės mokiniai spalio 18 d. Biržų raj. sav. J. Bielinio viešojoje bibliotekoje susitiko su projekto „Metai su knyga" vaikų skaitymo ambasadore, dailininke, knygų iliustratore ir rašytoja Sigute Ach. Susitikimo metu rašytoja pasakojo, kas ją įkvepia kurti, patarė, kaip kovoti su nuoboduliu, kaip treniruoti vaizduotę... Vaikai spalvotuose lapeliuose rašė, kodėl jiems gera skaityti. Sigutė Ach padovanojo mokiniams savo darbo reprodukciją, kuriai jau 20 metų.

Vaikai labai džiaugėsi, gavę menininkės autografą. Sigutė Ach pakvietė visus vaikus pasinerti į fantastiškai žavų ir mielą Tove Jansson Muminukų pasaulį. Ketvirtokai savo pasirinktą ir perskaitytą Tove Jansson knygą pristatys klasės draugams.

4a klasės mokytoja Nida

collage ach_m