Pagrindinis -> Taip gyvename -> Emilijos sėkmė respublikiniame dailyraščio konkurse

Emilijos sėkmė respublikiniame dailyraščio konkurse

Biržų ,,Atžalyno“ pagrindinės mokyklos 2–6 kl. mokiniai dalyvavo respublikiniame dailaus rašto konkurse „Ką parašysi, to neišdildysi“.

Konkurso tikslas – pagerbti Simono Daukanto, lietuvių tautos istoriko, švietėjo, rašytojo, atminimą, skatinti mokinius domėtis jo kūryba.

Pirmas etapas vyko nuo spalio 17 d. iki spalio 20 d. Respublikos bendrojo ugdymo mokyklose 2–6 klasėse. Lietuvių kalbos mokytojos Julita ir Neringa pagal nustatytus kriterijus, atrinko pačius geriausius mokinių darbus. Vertinant darbus buvo atsižvelgiama į teksto išdėstymą, rašto aiškumą ir tolygumą, darbo estetiką ir atidumą. Atrinkti ir išsiųsti mokinių darbai atstovavo mokyklai II etape.

Džiugu, kad geriausiu iš šeštokų pripažintas Biržų ,,Atžalyno“ pagrindinės mokyklos 6a klasės mokinės Emilijos Vanagaitės dailyraščio konkursui pateiktas darbas.

Emilijos darbas vertas I vietos - mokinė labai taisyklingai ir dailiai perrašė S. Daukanto pasakymus, aforizmus tiek literatūrine, tiek tarmiška žemaičių kalba. Sveikiname Emiliją!

collage e_m