Pagrindinis -> Taip gyvename -> Pažintinė išvyka į verslininko V. Rinkevičiaus ūkį

Pažintinė išvyka į verslininko V. Rinkevičiaus ūkį

Lapkričio 15 dieną 2a ir 2b klasių mokiniai vyko į V. Rinkevičiaus ūkį Pitiškių kaime.

Ūkyje mokinius pasitiko buvęs Seimo narys, verslininkas Viktoras Rinkevičius.

Pirmiausia apsilankėme prie aptvaro, kuriame ganėsi, šuoliavo gražuoliai danieliai, muflonai. Matėme apžvalgos bokštelį, šėryklą. Sužinojome, kas kiek laiko gyvūnai yra maitinami šienu, grūdais, kaip kailis prisitaiko prie aplinkos.

Vėliau visi vykome į „Girinio“ valdas. Pievoje dar kepurę „demonstravo“ didžiulis baravykas ir kiti grybai. Takučiu priartėjome prie voveraičių maitinimo namelio. Išgirdusios šeimininko balsą jos atbėga pasiimti maisto jau 20 metų. Bet šįkart mūsų buvo daug ir išsigandusios voveraitės išsislapstė.

Naktinio paukščio pelėdos irgi nepamatėme, nes ji naktį prisipeliavusi „saldžiai“ miegojo savo buveinėje. Sužinojome, kad čia gyvena ir jos vaikai, kol išmoksta skraidyti.

Fotografavomės prie paminklinių akmenų: Lietuvos Respublikos herbo, „Girinio“, „Staugiančio vilko“ ir kt. Iš verslininko gavome dovanų saldžių ir skanių obuolių, kurie auga jo 55 hektarų sodininkystės ūkyje.

Išvykoje vaikams kilo daug klausimų, į kuriuos verslininkas nuoširdžiai ir kantriai atsakinėjo.

Mokytojos Daiva ir Zita

collage ob1_m collage ob2_