Pagrindinis -> Taip gyvename -> Šiaurės šalių literatūros savaitės renginiai mokyklos bibliotekoje

Šiaurės šalių literatūros savaitės renginiai mokyklos bibliotekoje

Lapkričio 13 - 17 dienomis mokyklos bibliotekoje paminėjome Šiaurės šalių literatūros savaitę. Pagrindinė šios savaitės idėja – tamsiausiu metų laiku uždegti žvakes ir skaityti.
        Skaitykloje buvo eksponuojama Šiaurės šalių autorių knygų parodą, kiekvieną dieną vyko garsiniai skaitymai.
Mokiniams buvo pristatyti populiariausi knygų herojai.Pirmokai susipažino su Pepe Ilgakojine, antrokai keliavo į svečius pas dedulę Petsoną ir katinėlį Findusą, trečiokai susitiko suMamule Mū ir Varna, o ketvirtokai apsilankė kalėdinėje vakarienėje pas Emilį iš Lionebergos.
        Netrūko geros nuotaikos, netikėtumų, juoko ir rimtų apmąstymų.

siaures lit1_m siaures lit2_m siaures lit3_m  siaures lit4_m siaures lit5_m siaures lit6_m
siaures lit7_m

Žr. įžvalgas ir reklamas