Pagrindinis -> Taip gyvename -> 2011 - 2012 mokslo metai -> Ketvirtokų sportiniai laimėjimai

Ketvirtokų sportiniai laimėjimai

Lapkričio mėnesį ketvirtokų kvadrato komanda dalyvavo rajono kvadrato varžybose. Mokytojos Dalė, Nida, Bronislava didžiuojasi komanda, užėmusia I – ąją vietą.           Dalyvaudami zoninėse varžybose džiaugiamės II – ąja vieta.

Kovo mėnesį ketvirtokai dalyvavo rajono varžybose „Drąsūs, stiprūs, vikrūs“.  Vaikai labai stengėsi, tačiau likome antri. Mokytojos linki visiems mokiniams būti sveikiems ir sportuoti.

Mokytoja D. Kantaravičienė

2012 ketvirtokai 2m