Pagrindinis -> Taip gyvename -> 2012 - 2013 mokslo metai -> „Atžalyno“ anglų kalbos mokytoja S. Brobliauskienė dalyvavo 3 savaičių stažuotėje tarptautinėje kalbų mokykloje Didžiojoje Britanijoje.

„Atžalyno“ vid. mokyklos anglų k. mokytoja Sandra Brobliauskienė dalyvauja ES projekte „Panevėžio ir Biržų pradinių klasių mokytojų užsienio kalbos komunikacinės kompetencijos plėtojimas“. Šio projekto tikslas - gerinti pradinio ugdymo kokybę ir prieinamumą, plėtojant mokytojų užsienio k. komunikacinę kompetenciją. Kadangi kalbos mokymosi efektyvumas yra žymiai didesnis, kai teorinis mokymas grindžiamas praktika, dalis projekto dalyvių birželio 24 - liepos 15 d. išvyko į 3 savaičių stažuotę tarptautinėje kalbų mokykloje Didžiojoje Britanijoje, Margeite (Margate), Pietryčių Anglijos pajūrio mieste. Į šio miesto tarptautinę mokyklą atvyksta mokytis žmonės iš viso pasaulio.

Sandra Brobliauskienė dalyvavo intensyviuose anglų k. mokymo kursuose. Kasdien, tarptautinėse grupėse vyko po 6 anglų k. pamokas, kurias vedė kvalifikuoti ir patyrę mokytojai. Projekto dalyviai gyveno šeimose, kur natūralioje kalbinėje aplinkoje tobulino savo kalbos įgūdžius, sužinojo daugiau apie šios šalies tradicijas, papročius, geriau pažino jos žmonių gyvenimą. Savaitgaliais buvo organizuojamos pažintinės išvykos. Aplankytas Canterbury, istorinis Anglijos miestas, turintis įspūdingą katedrą, nuostabios Leeds, Dover pilys, olimpiadai besiruošiantis Londonas.

Tai, kas pamatyta, išgirsta, patirta, išliks ilgam. O stažuotėje įgytos žinios bus pritaikytos praktiniame darbe, pamokose, kurios bus įvairesnės, įdomesnės, kūrybiškesnės.

2012 07_S_B2_m

2012 07_S_B_m