Pagrindinis -> Taip gyvename -> 2015 - 2016 mokslo metai -> Mokyklinė geografijos olimpiada

Mokyklinė geografijos olimpiada

Vasario mėnesio pabaigoje, kaip ir kasmet, geriausieji 6 - 8 klasių mokiniai buvo pakviesti į mokyklinę geografijos olimpiadą. Prijaučiančiųjų šiam mokslui susirinko pilnas geografijos kabinetas. Mokiniai palinko prie užduočių ir ėmė jas uoliai „gliaudyti“.

Po savaitės vėl susirinkome dar kartą aptarti įvykusios olimpiados rezultatų ir žinoma apdovanoti pačius geriausius, įteikiant jiems auksinius, sidabrinius ir bronzinius diplomus. Nei vienas neliko nuskriaustas, nes geografijos mokytojos visiems dalyviams padovanojo dešimtukus.

O patys geriausieji buvo šie mokiniai:

6 klasės – 1 vietą iškovojo Enrika Gokaitė, 2 vieta atiteko Gabrielei Griciūnaitei, o 3 vieta – Venantui Mačiukui.

7 klasės – 1 vieta – Andrius Trimakas, 2 vieta – Loretis Šnioka, 3 vieta – Adelija Garšvaitė.

8 klasės – Visas prizines viets pasidalino vaikinai. Nugalėtoju tapo Tomas Balčiūnas, 2 vietoje liko Paulius Alekna, na o 3-ioje – Lukas Plepys .

Sveikiname ir linkime sėkmės rajoninėje geografijos olimpiadoje!

Geografijos mokytojos Aurelija Padvariškienė ir Inga Arlikevičie

olimp geogr1_m