Pagrindinis -> Taip gyvename -> 2016 - 2017 mokslo metai -> Edukaciniame renginyje „Šok į bibliotekininko batus“

Edukaciniame renginyje „Šok į bibliotekininko batus“

Balandžio 25 d. Biržų J. Bielinio viešosios bibliotekos Vaikų literatūros skyriaus bibliotekininkės mus pakvietė į renginį „Šok į bibliotekininko batus“.

Renginio pradžioje bibliotekininkė Ina  trumpai supažindino su savo profesija ir pasiūlė penktokams patiems pabūti bibliotekininkais.

Susiskirstę į dvi grupes (berniukai nutarė palenktyniauti su mergaitėmis), vaikai turėjo atlikti keletą užduočių: sudėti knygas pagal abėcėlę, pagal duotas užuominas surasti knygas (apie arklį ir rugiagėlę, „Pepės Ilgakojinės“ autorės knygą apie seklį, visas „Plėšiko Hocenploco“ autoriaus knygas, latviško žodžio „berns“ reikšmę, 2016-ųjų Metų knygą vaikams). Džiugu, kad penktokai – tikri knygų žinovai, todėl lengvai įveikė ir šią užduotį. Trečioji užduotis – pasirinkti ir pareklamuoti perskaityti vieną knygą draugams. Paskutinė užduotis buvo išspręsti kryžiažodį, o kartu ir pasitikrinti, ar tikrai viską sužinojome apie bibliotekininko profesiją.

Už darbą gavome ir „atlyginimą“: komiksų knygelę ir skirtuką.

Renginiui pasibaigus džiaugėmės, kad bibliotekininko batai mums ir tiko, ir patiko.

5a klasės auklėtoja Sandra Brobliauskienė

bibliotekoje1 m bibliotekoje2 m bibliotekoje3 m