Pagrindinis -> Taip gyvename -> 2017 - 2018 mokslo metai -> Kalėdų belaukiant

Kalėdų belaukiant

Kiekvienais metais mokyklos bendruomenė susiburia bendrai veiklai – paversti mokyklą svajonių Kalėdomis. Šių metų kalėdinio dekoro simbolis – vainikas- metų ratas. Idėją pasiūlė ir įgyvendinti padėjo dailės mokytoja Rima Briedienė.

Pirmo aukšto fojė virto jaukia svetaine, primenančia tėvelių ir senelių vaikystę. Visi pavargo nuo visuotinio blizgesio ir pigios plastmasės. Todėl visos dekoro medžiagos draugiškos aplinkai: senos knygos, laikraščiai, servetėlės, popierius, kartono atraižos, gamtinės medžiagos, seni baldai. Per dailės pamokas vaikų rankomis pagaminti vainikai sukūrė užburiančią šventinę ekspoziciją. 5 klasių mokiniai komponavo ledines gėles, 6-9 klasių mokiniai – skirtingų faktūrų daugiasluoksnius eko vainikus, 10 klasių mokiniai per technologijų pamokas kūrė floristinius advento vainikus.

5-10 klasių mokiniai kartu su auklėtojais ir dalykų mokytojais gamino vainikus iš popieriaus ir puošė kabinetų langus pagal dailės mokytojos Rimos paruoštą eskizą.

Mokyklą saugo 2018-ųjų metų simbolis – geltonasis šuniukas.

Gražūs daiktai ne tik parduotuvėse. Pasitelkus išmonę, kūrybiškumą, grožį galima patiems sukurti. Bendra veikla suartina.

Kviečiame pasigrožėti ,,Atžalyno" mokinių ir mokytojų kurtomis dekoracijomis.

2017 Kalėdos

2017 K_m