Pagrindinis -> Taip gyvename -> 2017 - 2018 mokslo metai -> Metiniame šaulių susirinkime

Metiniame šaulių susirinkime

Gruodžio 15 d. Stepono Giedriko-Giriečio Biržų 501-os kuopos įvykusiame metiniame susirinkime dalyvavo gausus jaunųjų šaulių ir jų tėvelių būrys. Kuopos jaunuosius šaulius gražiai pasveikino „Atžalyno" mokyklos direktorius Vaidotas Butkevičius bei įteikė didelę saldžią dovaną. Alfonso Smetonos šaulių 5-osios rinktinės vadas A. Mordasas  už nuoširdžią paramą šauliams  direktoriui įteikė padėkos raštą.

Kuopos 25-mečio proga buvo suvalgytas jubiliejinis tortas. Po to sekė naktinis pėsčiųjų 10 km. žygis su netikėtomis užduotimis. Sėkmingai įveikę užduotis ir maršrutą jaunieji šauliai kartu su Pandėlio 513 kuopos jaunaisiais šauliais praleido naktį „Atžalyno" mokykloje. Čia dar vyko šaudymo varžybos. Žygio ir varžybų dalyviai buvo apdovanoti diplomais.

Vidutis Šeškas

2017 sauliai1_m 2017 sauliai2_m 2017 sauliai3_m 2017 sauliai4_m