Pagrindinis -> Taip gyvename -> 2017 - 2018 mokslo metai -> 3a klasės kalėdinė popietė ,,Kalėdų žvaigždelė“

3a klasės kalėdinė popietė ,,Kalėdų žvaigždelė“

Gruodžio 21 d. kartu su tėveliais įvyko 3a klasės kalėdinė popietė ,,Kalėdų žvaigždelė“.

Žmonės nuo seno laukia Kalėdų visą gruodžio mėnesį. Tas laukimas vadinamas ADVENTU. Seniau per ADVENTĄ trankių darbų nedirbdavo, negražių žodžių nekalbėdavo, didelių linksmybių nekeldavo, labai gražiai elgdavosi. Šventų KALĖDŲ išvakarės – KŪČIOS yra trumpiausia metų diena. Prie KŪČIŲ stalo sėdama švariai nusiprausus. Mat nuo seno tikima, kad taip atsikratoma nuodėmių ir piktų minčių. Ne mažiau svarbu iki KŪČIŲ vakarienės su visais susitaikyti, atsiprašyti, grąžinti skolas.

Mokiniai prisiminė šventinius papročius, dainavo dainas, žaidė kalėdinius žaidimus, vaidino įvairias inscenizacijas.

3a klasės mokytoja V. Šeškienė

3a kaledos_m 3a kaledos2_m 3a kaledos3_m