Pagrindinis -> Taip gyvename -> 2018 - 2019 mokslo metai -> Dainuojantis pavasaris „Aušroje“

Dainuojantis pavasaris „Aušroje“

Gegužės 17 d. visus Biržų miesto ir rajono mokyklų dainininkus jau penktą kartą subūrė edukacinis renginys ,,Dainuojantis pavasaris“, skatinantis kultūrinį bendradarbiavimą tarp Biržų rajono ugdymo įstaigų. Šiais metais renginio organizatoriais buvo  „Aušros“ pagrindinės mokyklos bendruomenė.

Gimnazistų ragų pučiami garsai ir jungtinio „Aušros“ pagrindinės mokyklos choristų atlikta Lino Adomaičio daina „Vandenynai“ paskelbė renginio pradžią ir visus užbūrė gera nuotaika.

Renginyje dalyvavo Biržų rajono ir miesto mokyklų neformaliojo vaikų švietimo kolektyvai. Mūsų mokyklai atstovavo „Dainavimo mokyklėlės“ dainininkai. Pirmokų grupė atliko Indros Mažuikaitės kompoziciją  „Mikės gūzas“, 2-3 klasių mergaitės padainavo Lauros Remeikienės sukurtą dainą „Apie laiką“.

Renginys buvo skirtas mokinių kultūriniams ryšiams stiprinti, ugdyti jaunuosius atlikėjus ir suteikti jiems galimybę  įgyti koncertinės patirties. Renginys baigtas prasminga Sauliaus Mykolaičio daina „Nupiešti pasaulį“.

Mokytoja Jolanta Vasiliūnienė

pavasaris2 m pavasaris m pavasaris3 m