Pagrindinis -> Taip gyvename -> 2018 - 2019 mokslo metai -> Netradicinė anglų kalbos pamoka Raubonių zoo parke

Netradicinė anglų kalbos pamoka Raubonių zoo parke

Gegužės 28 dieną 5a klasės mokiniai dalyvavo netradicinėje anglų kalbos pamokoje Raubonių zoo parke.  Pamokai vaikai ruošėsi porą savaičių – ieškojo informacijos apie pasirinktą gyvūną, ją apibendrino, atrinko įdomiausius faktus. Atvykę į parką penktokai lavino viešojo kalbėjimo įgūdžius ir savo bendraklasiams pristatė gyvūnus. Buvo labai smagu sužinoti įdomių faktų apie voveres, lūšį, liūtą, alpakas, elnius, surikatas ir kitus gyvūnėlius. Kai kuriuos jų vaikai matė pirmą kartą – tai paprastoji geneta, stepinis švilpikas, prerijų šuo, patagoninė mara.

Pamokos metu mokiniai ne tik susipažino su Raubonių zoo parko gyventojais, bet ir patobulino anglų kalbos žodyną bei kalbėjimo įgūdžius.

Mokytoja J. Bukienė

collage 5a_zoo_m