Pagrindinis -> Taip gyvename -> 2018 - 2019 mokslo metai -> 4b Regioninio parko lankytojų centre

4b Regioninio parko lankytojų centre

Gegužės 30 dieną 4b klasės mokiniai, vedami smalsumo daugiau sužinoti apie mūsų smegduobes ir įgriuvas,  dalyvavo edukacinėje pamokoje „Prasmengančios žemės kraštas“.

Tik įžengus į centrą vaikai pasijuto lyg patekę į smegduobę. Mokiniai sužinojo, kad mūsų krašte žemės paviršius aktyviai formuojasi, nuolat keisdamas kraštovaizdį. Išsiaiškino, kaip susidaro smegduobės, kad vienos iš jų yra sausos, o kitos - virtusios ežerėliais.

Visiems labai patiko: žaidimai „Smegduobių raidos procesas“ ir „Karstinių ežerėlių ekosistema“; stendas, veikiantis kaip smėlio laikrodis ir imituojantis smegduobės griūtį.

Edukacinė pamoka mokiniams padėjo suprasti apie vykstančius gamtos reiškinius Biržų krašte.

Mokytoja Nida Mikšienė

collage regininis1_m