Pagrindinis -> Taip gyvename -> 2019 - 2020 mokslo metai -> Knygele „Mano Mokytojas. Rašinėlių konkurso darbai“

Knygele „Mano Mokytojas. Rašinėlių konkurso darbai“

Sausio 7 d. į mūsų mokyklą atvyko LR Seimo narys V. Rinkevičius su naujai išleista knygele „Mano Mokytojas. Rašinėlių konkurso darbai“. Susitikimo metu rašinėlių konkurso „Mano Mokytojas“ dalyviai ir mokytojai, kurie paskatino dalyvauti konkurse buvo apdovanoti knygelėmis. Knygelėje daug mūsų mokyklos dabartinių ir buvusių mokinių rašinių. Džiaugiamės nuoširdžiais, šiltais rašiniais, ypač džiugu, kad V-VII klasių amžiaus grupėje, 2 vietos laimėtoja tapo mūsų mokyklos šeštokė Teresė Bukytė (mok. J. Gabriūnė).

Vienas egzempliorius atkeliavo į mokyklos biblioteką. Leidinį puošia tautodailininkės S. Rožėnienės karpiniai. Kviečiame skaityti!

collage knyga_m