Pagrindinis -> Taip gyvename -> 2019 - 2020 mokslo metai -> Laisvės gynėjų dieną – pilietinė iniciatyva „Atmintis gyva, nes liudija“

Laisvės gynėjų dieną – pilietinė iniciatyva „Atmintis gyva, nes liudija“

Pirmadienį, sausio 13-ąją, Laisvės gynėjų dienos minėjimo rytą, 1991 m. žuvusiųjų už Lietuvos laisvę atminimas buvo pagerbtas visuotine pilietine iniciatyva „Atmintis gyva, nes liudija“. Uždegę languose žvakeles, simbolizuojančias gyvybę, šviesą, teisingumą, atmintį ir vienybę, mokiniai ir mokytojai trumpam susirinko  mokyklos pirmame aukšte.

Mokinių lyderių grupės iniciatyva buvo pagerbti kruvinosios sausio nakties didvyriai bei galingai suskambėjo Atgimimo laikotarpio neformalus himnas „Laisvė“. Trumpa pilietiškumo akcija priminė visiems kaip svarbu mylėti, saugoti ir vertinti savo šalį, kad kova ir aukos už Lietuvos laisvę nebūtų beprasmės.                                                                   Jolanta Vasiliūnienė, mokinių lyderių grupės koordinatorė

collage sausio13_m collage sausio13_2_m