Pagrindinis -> Taip gyvename -> 2020 - 2021 mokslo metai -> Jaunųjų virėjų išvyka

Jaunųjų virėjų išvyka

Mūsų mokykloje yra būrelis „Jaunieji virėjai“. Jį lanko  7 ir 8 klasių mokiniai.

Rugsėjo 24 dieną (ketvirtadienį) mūsų užsiėmimas vyko netradicinėje aplinkoje – kavinukėje „Biržė“. Kai tik nuėjome, mus pasitiko pati savininkė Inga ir pakvietė užeiti vidun. Nuėjus į tam tikrą kambarį mums davė apsivilkti specialią aprangą ir pasakė, kad šiandieną mokinsimės kepti lietinius blynus. Aprodžiusi virtuvę ir supažindinusi su taisyklėmis, mus nuvedė prie keptuvių. Kavinukės virėja Miglė mus pamokė kaip blynų tešlą supilti į keptuvę, o po to kaip blyną apversti naudojantis rankomis, pagaliuku ar mentele. Visi, išsikepę po 2-3 blynus, kitoje patalpoje mokėmės  juos estetiškai patiekti lėkštėje. Kiekvienas galėjome pasipuošti savo lėkštę savaip: uogomis, uogiene, šokoladu, cukraus pudra. Kol gardžiavomės savo keptais blynais, savininkė mums papasakojo apie  viską, kas susiję su kavinuke: darbu, klientais, patiekalais, jų gamyba ir darbo krūviais.

Jeigu dar neapsilankėte kavinukėje „Biržė“ būtinai ilgai nelaukę užsukite, nes visi jus aptarnaus su šiluma, meile ir šypsena. Iš kavinukės išėjome laimingi ir sotūs. Ačiū mokytojai Loretai už nuostabiai praleistą laiką. Daug ko išmokome, įgijome žinių ir davėm pažadą čia dar ne kartą sugrįžti su draugais vėl.

Būrelio nariai

collage birze1_m collage birze2_m