Pagrindinis -> Taip gyvename -> 2020 - 2021 mokslo metai -> Savaitė prieš rudens atostogas

Savaitė prieš rudens atostogas

Įgyvendinant  sveikatos stiprinimo programą „Sveikas ir stiprus „Atžalynas“ – sveika ir stipri Lietuva“  savaitę prieš rudens atostogas 1-10 klasių atžalyniečiai dalyvavo mini projekte „Viskas iš moliūgų“.

collage11 m collage2 m collage3 m collage mol_m

Biržų rajono mokinių tarybos pirmininko Mindaugo Domarko kvietimu įsijungėme į smagią akciją Helovino tema. Pasipuošę šventės atributais 1-10 klasių mokiniai įsiamžino nuotraukose.

1 helovinas_m 2 helovinas_m 3 helovinas_m 4 helovinas_m 5a helovinas_m 5b helovinas_m1 6b helovinas-m 7a helovinas_m 7b helovinas_m 9 helovinas_m

Spalio 23 d. mokyklos kieme antrą kartą buvo surengta žibintų iš moliūgų paroda „Rudens šėlsmas 2“.

mol1 m mol2 m mol3 m

Ačiū visiems už originalius darbus ir  dalyvavimą parodoje.