Pagrindinis -> Taip gyvename -> 2020 - 2021 mokslo metai -> Pilietinė iniciatyva „Tolerancijos dėlionė“

Pilietinė iniciatyva „Tolerancijos dėlionė“

Lapkričio 16 d. „Atžalyno“ mokiniai jungėsi į pilietinę iniciatyvą  „Tolerancijos dėlionė“, kurią tradiciškai inicijavo Tarptautinė komisija nacių ir sovietinio okupacinių režimų nusikaltimams Lietuvoje įvertinti.

2020 metų Tolerancijos dienos idėja – Tolerancijos dėlionė. Dėlionės tema reiškia nedideles detales, kurias sujungus į vieną visumą, gauname piešinį ar paveikslą tam tikra tema. Šių metų temą padiktavo išgirsta mintis, jog mūsų visuomenė – kaip dėlionė, sudaryta iš skirtingų gabalėlių, kurias sujungus – gauname visos visuomenės paveikslą. Visuomenę sudaro skirtingi žmonės pagal amžių, lytį, socialinę padėtį, išsilavinimą, pažiūras, pomėgius, gyvenimo būdą ir kt.

5-10 klasių atžalyniečiai įgyvendino 7a klasės mokinės Smiltės Alonderytės pasiūlytą Tolerancijos marškinėlių-dėlionės idėją. Jie buvo sudėlioti iš skirtingų veidų ir užrašo „Visi mes žmonės“. Marškinėliai-dėlionė visą savaitę bus eksponuojami mokyklos fojė, primindami apie tolerancijos svarbą.

1-4 klasių kabinetų durys pasipuošė pradinukų kurtomis dėlionėmis Tolerancijos tema.

collage tol1_m collage tol2_m collage tol3_m collage tol4_m