Pagrindinis -> Taip gyvename -> 2021 - 2022 mokslo metai -> „Šok į tėvų klumpes“

„Šok į tėvų klumpes“

Rugsėjo 30 d. 8a klasės mokiniai lankėsi tėvelių darbovietėje – prekybos centre „Rimi“, kur susipažino su salės darbuotojo bei kasininko pardavėjo specialybėmis. Prekybos centre mus pasitiko visa šauni  „Rimi“ kolektyvo komanda, papasakojo apie įprastą prekybos centro darbuotojo dieną ir pakvietė vaikus patiems atlikti kai kurias veiklas – sukrauti prekes į lentynas, iškepti bandeles ir išplauti prekybos salės grindis. Vaikams taip pat buvo parodytos mėsos išpjaustymo patalpos, pademonstruota, kaip taisyklingai išpjaustyti kiaulienos kumpį, daržovių bei šaldytos produkcijos sandėliai.

Aštuntokai labiausiai džiaugėsi skania veikla – bandelių kepimu. Dėkojame Gedimino ir Nedo mamoms bei visam „Rimi“ kolektyvui už nuoširdų   priėmimą ir skanias vaišes.

8a klasės auklėtoja Justina Bukienė

collage rimi1_m collage rimi2_m collage rimi3_m collage rimi4_m