Pagrindinis -> Taip gyvename -> 2021 - 2022 mokslo metai -> Edukaciniai istorijų pasakojimo užsiėmimai Jurgio Bielinio bibliotekos Vaikų literatūros skyriuje

Rugsėjo 29 d. 3a klasės mokiniai dalyvavo Jurgio Bielinio viešosios bibliotekos Vaikų literatūros skyriuje edukaciniame istorijų pasakojimų užsiėmime ,,Pasakojimo menas“. Su pasakomis, fantastinėmis istorijomis, jų kūrimu ir veikėjais mokiniai buvo ką tik susipažinę ir bandę kurti  patys lietuvių kalbos pamokose, tad pratęsti veiklą buvo įdomu ir naudinga. Bibliotekoje mus pasitiko bibliotekininkės ir istorijų kūrimų rytmetis prasidėjo nuotaikingu kiekvieno dalyvio prisistatymu. Paskui, susiskirstę grupelėmis, kūrėme istorijas, kurios buvo visos skirtingos, įdomios, savitos. Net patys stebėjomės, kaip greit ir lengvai sukūrėme tiek daug įvairiausių istorijų!

Bendraudami porose, mokėmės pasakoti patys ir išklausyti pasakotoją, suprasti bei įveikti savo baimes. Kūrybinę veiklą tęsėme žaisdami įvairius žaidimus. Ypač sudomino žaidimas ,,Žinau, kas tavo kišenėje“, kurio metu reikia pasitelkti vaizduotę, stengtis atsakinėti rišliais sakiniais. Trečiokai ne tik susipažino su istorijų pasakojimo tradicijomis, įtaigiu kūrybišku pasakojimo menu, bet ir išbandė savo jėgas, kurdami patys. ,,Istorijas atradus, reikia jomis dalintis!“

3a kl. mokytoja V. Šeškienė

collage V01_m collage V02_m