Pagrindinis -> Taip gyvename -> 2021 - 2022 mokslo metai -> 2a klasės vaikų mintys apie projektą ,,Aplink Biržus su siauruku“

2a klasės vaikų mintys apie projektą ,,Aplink Biržus su siauruku“

Spalio 8 d. 2a klasės mokiniai dalyvavo Biržų turizmo informacijos centro parengtame projekte ,,Aplink Biržus su garvežiuku siauruku". Daugumą mokinių nustebino žinia, kad siaurukui jau 100 metų.

Vaikų mintys po ekskursijos: ,,Išvykoje susipažinau su Biržų siauruku. Patiko eiti per Širvėnos ežero tiltą" (Dovydas); ,,Aš sužinojau, kodėl siaurukas yra pavadintas siauruku. Dėl to, kad jo bėgiai yra siauri. Klasės žygis buvo labai įdomus" (Julija); ,,Buvo įdomu sužinoti apie Biržų pilį, apie Siauruką, dar man patiko Birutės paminklas" (Gabrielius); ,,Kelionėje man labai patiko Birutės paminklas. Aš sužinojau apie antrą pasaulinį karą, kurio metu buvo sugriauta daugiau kaip pusė Biržų namų. Sužinojau, kad seniai seniai prie Biržų pilies grioviai buvo pilni vandens, kad priešai nepatektų į pilį. Taip pat sužinojau, kad Astravo tiltas yra pats ilgiausias Lietuvoje" (Matas); ,,Man išvykoje labiausiai patiko Biržų memorialas Holokausto aukoms atminti. Sužinojau, kad Biržų pilies sienoje yra užmūryti žmonės" (Arnas R.); ,,Sužinojau, kad Astravo dvare virtuvė buvo atskirai. Dar sužinojau, kad miesto centre vyko karas, mūšiai ir Birutės paminklas buvo užkastas karių kapinėse" (Martynas); ,,Patiko statyti iš akmenų svajonių bokštus" (Adrijana)... Orestui patiko sutiktas žvejys, pagavęs lydeką...

2a klasės mokytoja Nida Jakutienė

collage 2a_1_m collage 2a_2_m collage 2a_3_m collage 2a_4_m