Pagrindinis -> Taip gyvename -> 2022 - 2023 mokslo metai -> Žemės dienos minėjimas

Žemės dienos minėjimas

Balandžio 4 d. 5-10 klasių mokiniai, mokytojai susirinko į aktų salę paminėti Žemės dieną.

Šiam renginiui kiekviena klasė turėjo: pagaminti antrinių žaliavų panaudojimo pavyzdį (žaislą, modelį, paveikslą,…), sudaryti komandą iš 7 narių, sugalvoti pavadinimą, šūkį, pasidomėti ir sukaupti informacijos apie Žemės dieną. Kiekviena klasės komanda prisistatė, demonstravo pagamintus iš antrinių žaliavų darbelius. Susidomėjimo sulaukė kūrybiški, išmoningi, įdomūs ,,namų darbai”.

Renginyje dalyvavo Biržų regioninio parko darbuotojai Š. Kubilius ir I. Maskoliūnienė, buvo skaitomas pranešimas „Saugomos Lietuvos ir Biržų krašto teritorijos”. Komandos varžėsi viktorinoje, pasaulinėms Žemės ir Vandens dienoms paminėti.

Prie mokyklos buvo iškabinti inkiliukai paukščiams. Komandos - nugalėtojos nudžiugintos diplomais ir saldžiais prizais.

Biologijos mokytojos Rima ir Stanislova

collage zemės_d1_m collage zemės_d2_m collage zemės_d3-m